БАЛНЕОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - КАМЕНА ЕАД logo

Готвач

Балнеологичен център "Камена" – Велинград се намира далече от шума на града, в квартал Чепино на ул. „Еделвайс“ 4. Близо е до езерото Клептуза, една от най-големите природни забележителности на града. Комплексът разполага с 246 легла, разпределени в 36 двойни стаи, 87 двустайни апартамента, 3 двойни апартамента и 1 студио.БЛЦ "Камена" – Велинград е с изградена богата инфраструктура: ресторант, лятна градина, дневен бар, барбекю, лятно бистро, тенис корт, 2 минерална басейна, фитнес зала, сауна, джакузи, парна баня, детска площадка, амфитеатър, игрална зала с маси за тенис, електронни игри, въздушен хокей, билярд, високоскоростен Wi-Fi на територията на целия комплекс.Велинград е на 130 км от София, 85 км от Пловдив и 48 км от Пазарджик. Дефилето, което води до града, е много живописно, а пътят е ремонтиран.

Готвач
БЛЦ КАМЕНА ЕАД, търси да назначи готвач с опит!
Вашите задължения:
* Приготвяне на ястия;
* Участие в изготвянето на меню;
* Изготвяне на заявки към доставчици и прием на стока;
* Организация на издаване на готовите ястия;
* Стриктен контрол върху спазването на хигиенните разпоредби.
Нашите изисквания:
* Подходяща квалификация;
* Теоретични и практически знания и желание за развитие в областта на кулинарията и ресторантьорството;
* Организираност и умения за планиране;
* Иновативно мислене, стремеж към повишаване на квалификацията.
Компанията предлага
* Добро възнаграждение;
* Постоянен трудов договор, социални и здравни осигуровки;
* Ваучери за храна;
* Осигуряване върху реалното възнаграждение.
Моля, желаещите да се включат в конкурса да изпратят актуална автобиография със снимка.
Вашите лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Всички кандидатури ще се разглеждат при условията на стриктна конфиденциалност.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Велинград

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм