ФАКТУРИСТ

Създадохме Parkmart с мисията винаги да предлагаме широк диапазон от висококачествени маркови артикули, с които да задоволим различни желания и вкусове.Мечтаехме да създадем супермаркет, в който пазаруването да носи удоволствие и наслада, да е достатъчно широк и удобен, да предлага разнообразни, проверени стоки с безупречно качество и да отговаря на нуждите, желанията и изискванията на съвременните градски хора.Отворихме първия Parkmart на бул. Княз Борис I, 152 в Приморски парк във Варна и видяхме как мечтата ни се сбъдна, благодарение на смелата комбинация между удобен и стилен интериорен дизайн, качествени продукти и premium концепцията, която не спираме да развиваме.След успеха на първия Parkmart Супермаркет в парка последваха още две локации - във Варна Parkmart Орбита. Следващите градове, в които предстои откриване на наши обекти са Бургас и София. Целта ни е да превърнем Parkmart в национална верига премиум супермаркети, отличаващи се с изискан стил и изключителен асортимент.

Паркмарт е изцяло българска верига от супермаркети, разпознаваема с уникалният си бранд,предлагаща премиум продукти и високо качество на обслужване .Нашата мисия е винаги да разполагаме с широк диапазон от качествени артикули, с които да задоволим различни желания и вкусове. Целта ни е да превърнем Паркмарт в национална верига премиум супермаркети, отличаващи се с изискан стил и изключителен асортимент .
Обявяваме вакантна позиция за длъжност : ФАКТУРИСТ. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.
Изисквания към кандидатите:
- Отговорно и стриктно водене на документацията;
- Опит в сферата с бързо оборотни стоки е предимство;
- Работата е динамична и изисква голяма бързина, стриктност и отговорност към поставените задачи!
- Висока лична мотивация и отговорност към работния процес;
- работа с Excel;
- задължителен опит в работата със складов софтуер;
Задължения:
- Водене на реквизити на доставчици;
- Въвеждане на доставки;
- Въвеждане на данни в таблици в excel с цел извличане на информация, необходима на ръководството;
- Обработване и съхраняване на документацията по доставките;
- Изготвяне и предоставяне на справки и отчети, изисквани от Управителя;
- Спазва всички изисквания за финансово отчитане и проверка;
- Отговаря за съответствието между фактическата наличност и наличността по счетоводни отчети;
Ние предлагаме:
- Въвеждащо обучение;
- Динамична работна среда;
- Добро възнаграждение;
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби