Многознаева, Куртажова and Сапунджиева-2009 logo

Електрозаварчик Процес 135

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти,  да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на нашият производствен екип за заваряване, търсим отговорен и квалифициран „Електрозаварчик“ (заваряване на черна стомана).
Ключови задължения на длъжността:
1. Заварява детайли със сложна конфикурация от стомана.
2. Разчита техническа документация с прости и сложни детайли и възли.
3. Прави проверка на готовото изделие по техническата документация.
4. Следи цялостния производствен процес и извършва визуален контрол.
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Свидетелство за правоспособност по заваряване - ЗАВАРЪЧЕН ПРОЦЕС 135.
2. Опит като електрозаварчик поне 2 г.
Условия за работа:
1. Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
2. Изключително мотивиращо възнаграждение и ежемесечни бонуси.
3. Ваучери за храна 80 лева. Допълнително здравно застраховане.
4. Поемане на разходи за транспорт или релокиране в град Радомир.
Очакваме подходящите кандидати да ни изпратят професионалната си автобиография.

June 10th, 2022

Радомир

Производство