ЕЛЕКТРОТЕХНИК - МОНТАЖНИК

Няма описание

"АКВАТЕК"ООД повече от 25 години е лидер в проектирането и изграждането на басейни, аквапаркове, фонтани, СПА-центрове и други хидротехнически съоръжения. Във връзка с извършване на монтажната и сервизната дейност на фирмата - по обектите на клиентите и във базата на фирмата, търсим:
ЕЛЕКТРОТЕХНИК
ЗА МОНТАЖ НА ЕЛЕКТРОСЪОРЪЖЕНИЯТА НА БАСЕЙНИ, СПА ЦЕНТРОВЕ И ДРУГИ ХИДРО ТЕХНИЧЕСКИ СЪОРЪЖЕНИЯ
ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършва монтажи на електросъоръженията на изгражданите от фирмата басейни и СПА центрове
- Извършване на гаранционни и извънгаранционни ремонти на техника и оборудване на обектите на нашите клиенти и в сервизната работилница
- Изработва ел.табла в ел.работилицата под ръководството на сервизния инженер
- Води изискваната документация за дейността
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно или висше техническо образование, ЕЛ.СПЕЦИАЛНОСТ
- Стаж на подобна позиция
- Компютърна грамотност
- Шофьорска книжка категория В
- Предимство – опит в сферата на автоматизацията
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректни трудови отношения
- Фирмено обучение
- Адекватно заплащане, социални придобивки
- Дългосрочна перспектива с възможности за професионално израстване
За кандидатстване, моля, изпратете Вашата автобиография чрез бутона "Кандидатствай". Предоставените от Вас лични данни ще бъдат използвани само за целите на конкурса и са с гарантирана конфиденциалност.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности