ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Пулсио е френско-българско дружество, специализирано в производството на висококачествени печатни произведения, лидер на френския пазар.
Във връзка с нарасналия обем работа, търсим да присъединим към екипа си динамична, мотивирана и ориентирана към резултати личност за позицията Електротехник
-Основни задължения и отговорности:
-Текущо поддържане на електрооборудването в печатницата;
-Поддържане в изправност, извършва аварийни, планови и превантивни ремонти на производствените машини и съоръжения;
-Участва в монтажа и въвеждането в експлоатация на нови машини и съоръжения;
-Работа с измервателни инструменти;
-Стриктно водене на техническа документация;
-Работа при стриктно спазване на изискванията за безопасностни условия на труд;
Основни изисквания към кандидатите:
-Средно или висше електротехническо образование;
-Добри теоретични познания по електротехника;
-Основни умения за работа с ръчни ел. инструменти;
-Способност за разбиране и четене на документация (технически чертежи, ел. схеми, технологични схеми и др.);
-Сходен предишен опит ще се счита за предимство
-Готовност за работа на смени
Какво Ви предлагаме:
-Безсрочен Трудов договор;
-Допълнително здравно осигуряване;
-Ваучери за храна;
-Възнаграждение 2000 лв. + бонус
В случай, че отговаряте на посочените изисквания и работата Ви допада, моля не се колебайте да кандидатствате.
В съответствие с политиката на компанията и според ЗЗЛД, всички документи ще бъдат разгледани в условия на конфиденциалност.
Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати.
Очакваме Ви!

June 10th, 2022

София

Производство