ЕЛЕКТРОТЕХНИК - КИП

Вадиас ООД е с основна дейност рециклиране на полиетилен. Фирмата е най големия производител на рециклиран LDPE в България. Наетите лица в производството са над 100 човека.
Във връзка с разширяване на дейността си Вадиас ООД обявява свободни позиции за ЕЛЕКТРОТЕХНИК-КИП
Отговорности и задължения:
-Осигурява безаварийна и надеждна работа на производственото оборудване;
-Осъществява дейности по експлоатацията, планирана, превантивна и аварийна поддръжка, технически прегледи и извършване на превантивни дейности за недопускане на аварии;
- Анализира авариите и причините за престой и предлага мерки за ликвидирането им;
-Настройва технологични параметри на производственото оборудване;
- Участва в приемането и монтирането на нови производствени мощности
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи от прекия ръководител
- Техническа грамотност и отговорност към работния процес и мерките за безопасност.
Изисквания към кандидатите:
- Умение за работа в екип.
- Организаторски способности, инициативност, комуникативност, оперативност.
- Способност за адаптация към натоварване в случай на необходимост.
- Предишен опит на подобна позиция е задължителен!
Ние предлагаме:
- Дългосрочна работа по трудов договор и нормирано работно време в редовни смени
- Редовно и добро заплащане
Месторабота - София 1528, район Искър, ул. „Подпоручик Йордан Тодоров” №4 (Метростанция „Софийска Света Гора”)
Ако предложената позиция представлява интерес за Вас и смятате,че отговаряте на посочените изисквания,моля изпратете Ваша актуална автобиография със снимка.
Само oдобрените по документи кандидати ще бъдат информирани на посочения от тях телефон и поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности