днес

ЕЛЕКТРОТЕХНИК

ProMarket е българска, бързо развиваща се търговска верига, основана през 2004 г. В момента има 20 супермаркета на територията на гр. София и 400 служителя. За кратко време ние сме се утвърдили като един от лидерите в продажбата на свежи храни в гр. София. Целта на веригата е да разширява присъствието си и да отваря нови магазини в София.

Супермаркети Промаркет търсят специалист за своя отдел, извършващ поддръжка и изграждане на нови търговските обекти в гр.София
Отговорности :
-Поддръжка и ремонт на ел.машини
-Извършва всички видове инсталационни и ремонтни работи по електрическите инсталация,
Изисквания:
-Висше или средно техническо образование;
-Минимум 3 години ОПИТ в изграждането и поддръжката на електро инсталации;
-Свидетелство за Професионална квалификация е предимство-
Ние предлагаме:
-ЗАПЛАТА от 1800 лв до 2500лв
-Петдневна работна седмица
-Служебен автомобил
Телефон за допълнителна информация – 0884-964580
Ако в нашето предложение сте открили своето работно място, моля изпратете актуална автобиография. Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби