ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Няма описание

Фирма „Технострой Инженеринг“ ЕООД с предмет на дейност- инженеринг, реконструкция, модернизация и капитални ремонти, включително монтажни и електромонтажни дейности в металургията, енергетиката, химическата и минната промишленост и производство на стоманени конструкции и други метални изделия търси да назначи ЕЛЕКТРОТЕХНИК
Изисквания:
- Образование – средно специално / средно професионално
- Професионален опит – минимум две години
Отговорности:
- Поддръжка на машини и съоръжения в производствена база на предприятието
- Спазване на Правилника на безопасност на труда / ПБТ /, инструкции за противопожарна охрана
- Извършване на други дейности, възложени от прекия ръководител
Условия на работа:
- Трудов договор
- Коректни трудови отношения
- Осигурен служебен транспорт
Ако обявата представлява интерес за Вас, изпратете автобиография или се обадете на тел. 0879 14 00 53.

June 10th, 2022

Кърджали

Ремонтни и Монтажни дейности