ЕЛЕКТРОМЕХАНИК

Няма описание

"КЕРОС БЪЛГАРИЯ” ЕАД е завод за керамични плочки, разположен в Източната промишлена зона на гр. Русе.
Търсим ЕЛЕКТРОМЕХАНИК на постоянен трудов договор, при ОТЛИЧНИ финансови условия.
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Поддръжка, ремонт и профилактика на машини, съоръжения, транспортни ленти и ел. инсталации в завода
- Осигуряване на пожаро-безопасното и електро-безопасното състояние на техническото оборудване.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно или висше образование- техническа специалност
- Професионален стаж над 1 година
- ЧЕТВЪРТА КВАЛИФИКАЦИОННА ГРУПА ПО ЕЛ. БЕЗОПАСНОСТ
- Умения за работа с компютър в рамките на MS office
- Опитът в 3-сменен режим на работа е предимство.
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
- Регламентирано работно време, трисменен режим на работа.
- Много добри условия на труд
- ОТЛИЧНО възнаграждение (вкл. бонуси), изплащано редовно и в договорения срок
- Социално и здравно осигуряване върху реалния доход
- Осигурен транспорт в рамките на град Русе.
- Ваучери за храна 200 лв
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография със снимка
- Копие от диплома за завършено образование
- Копие от удостоверение за квалификационна група по ел. безопасност.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
„Керос България“ ЕАД обработва Вашите лични данни при строга конфиденциалност- само с цел подбор и набиране на персонал.
Кандидатите предоставят своите лични данни доброволно, за разумен срок от време.
Кандидатите имат право на достъп, коригиране и предсрочно заличаване на личните им данни след подаване на писмена декларация.

June 10th, 2022

София

Производство