ЗАД "Армеец" АД / Централно Управление logo

EКСПЕРТ МЕЖДУНАРОДНА ЛИКВИДАЦИЯ

Няма описание

Дирекция „Застрахователни обезщетения” на ЗАД "Армеец" обявява свободна позиция за длъжността:
ЕКСПЕРТ МЕЖДУНАРОДНА ЛИКВИДАЦИЯ
Oсновни отговорности:
- Поддържа контакт с институции и партниращи компании в чужбина;
- Приема, регистрира и обработва ликвидационни преписки;
- Изисква и администрира документи, касаещи международни щети;
- Води цялостната писмена кореспонденция на английски език;
- Обработва данни в информационните системи на Дружеството.
Изисквания:
- Отлично ниво на английски език – писмено и говоримо;
- Професионален опит в ликвидацията на международни щети ще се разглежда като сериозно предимство;
- Релевантно висше образование;
- Умения за ефективна комуникация при работа с клиенти и партньори;
- Много добри аналитични качества;
- Организираност и умения за подреждане на приоритети.
Компанията предлага:
- Възможност за професионално утвърждаване и развитие във водеща застрахователна компания;
- Конкурентни условия на труд.
Необходими документи:
- Кратко мотивационно писмо;
- Актуална автобиография със снимка.
Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД ,,Армеец", действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности