Еколог

Няма описание

ХАРМОНИ 2012 е инвестиционна компания, развиваща проекти за възстановяване на производствени мощности и предприятия. Към момента, компанията е фокусирана в реализацията на инвестиционен проект: Модернизация и разширяване на цинково производство и нова Велц инсталация за преработка на цинк-съдържащи материали, гр.Кърджали. Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим най-подходящия кандидат за позицията Еколог.
І. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Висше инженерно образование - Екология.
2. Да познава законодателството, стандартите и нормативите, касаещи дейностите, свързани с екология, методите за провеждане на екологичен мониторинг, световния и български опит в областта на опазване на околната среда и рационално използване на природните ресурси.
3. Умения за работа в екип, за поемане на лична отговорност, комуникативност, отговорност.
4. Опит на подобна позиция минимум 3 години.
IІ. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Контролира спазването на екологичните стандарти и норми на действащото законодателство в областта на опазването на околната среда.
2. Следи за спазване на съответствието на техническото оборудване с изискванията за опазване на околната среда, както и спазването на екологичните изисквания при процеса на рециклиране.
3. Взема решения и дава указания за решаване на оперативните въпроси, свързани с екологията.
4. Контролира състоянието на околната среда, където е разположено предприятието и следи спазването на екологическите стандарти и норми.
5. Разработва технологични регламенти, графики за аналитичен контрол, инструкции и друга техническа документация.
6. Участва в работата по провеждане на екологична експертиза на дейността на фирмата.
7.Изготвяне на заявления и други необходими документи за издаване на разрешения за дейности с отпадъци към РИОСВ
8. Съвместна работа с организации по оползотворяване на отпадъци. 9.Комуникация с държавни институции - ИАОС, РИОСВ, БДИБР
11. Изготвяне и поддържане на съпътстващи документи при съвместна работа с други дружества за приемане и/или предаване на отпадъци
12.Водене на отчетност в Национална информационна система по отпадъци (НИСО)
13.Изготвяне на годишни отчети за събиране, транспортиране, третиране на отпадъци към ИАОС
Компанията предлага:
Много добро възнаграждение и работни условия, възможност за професионално развитие;
Вътрешни обучения и семинари за професионално развитие;
Работа в подкрепяща и открита работна среда с добър и мотивиран колектив;
Социални придобивки – ваучери за храна, допълнителна здравна застраховка;
Месторабота – гр.Кърджали, бул.България 127;
При проявен интерес, моля да изпратите CV с актуална снимка и мотивационно писмо. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности