Доставчик, шофьор на лекотоварен автомобил

За компанията:
Рото-БГ ЕООД се заминава търговия на едро и дистрибиця на продукти за дома и градината.
Компанията търси отговорни, мотивирани и динамични личности, с които да работи и да развива компанията.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- извършване на доставки;
- подготвя получените заявки за доставка към клиенти;
- грижа за търговски вид, правилното съхранение, транспортиране на продуктите и цялост на опаковките;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно образование;
- Лоялност, коректност и дългосрочни намерения за работа;
- умение за работа в екип;
- Шофьорска книжка
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянна работа
- Добро и редовно заплащане, съгласно интензитета на работата;
- Дългосрочен ангажимент на трудов договор, коректно отношение. ;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша автобиография и актуална снимка, ако имате информация или знаете нещо за нашата фирма, моля споделете във биографията.
Трудов договор с 6 месечен изпитателен срок с фирма.
Очакваме ви!

June 10th, 2022

Благоевград

Шофьори, Куриери