Диспечер транспортни средства

Фирма ГРИММ Сървис ЕООД е компания със седалище гр. София, България с фокус върху логистичната, диспечерска дейност и услуги извършвани в рамките на САЩ. Оптимална организация на товарене , транспортиране и доставка на материали и стоки.
Подходящи сa кандидати, отговарящи на следните изисквания:
Висше образование - с предимство, Средно образование;
Отличен английски език - писмено и говоримо; руски език с предимство;
Добри познания Еxel, Word,
Познаване на американската култура;
Желаещи работа от 00.00ч. до 08.00ч. /нощна смяна/

Други умения и качества:
Комуникационни, организационни, аналитични умения;
Бързина и прецизност при изпълнение въвеждане на данни;
Чувство за отговорност;
Умения за работа в екип;
Самостоятелно изпълнение и завършване на възложените задачи;
Способности за анализ и докладване на данни;
Способности за решаването на различни проблеми по бърз и коректен начин при зададени срокове;
Внимание към подробностите;
Ориентираност към резултати;
Предприемчивост, организираност и желание за усвояване на нови знания;

Основни задължения
• извършва справки, анализи. Обработва документи в електронен вид и извършва контрол, решава казуси свързани с товарене и разтоварване и уведомява всички заинтерсовани страни посредством E-mail.

• Комунукация с контрагенти, които не са направили плащания за извършени превози до определения срок по договор. Води интензивни разговори с представители от други компаний, шофьори, брокери, посредством телефона или електронна поща . При изясняване на конкретните проблеми, документи и/или , намира възможни решения.
• Допълнителни дейности изискващи- намеса, подкрепа, корекция, информация и др.
• Комуникира активно с шофьори, служители от други отдели, застрахователи и др.
• Координира работата си с ръководител на отдел "Диспечери транспортни средства" и финансовия отдел на фирмата;
• Дава предложения за оптимизация на работния процес;

Ние Ви предлагаме:
• Възможности за придобиване на практически опит;
• Постоянен Трудов договор;
• Фирмено обучение;
• Редовно заплащане; Заплащане в съответствие с отговорностите и нивото на позицията в компанията;
• Работно време 7 часа + 30 мин. почивка

Работата е само за кандидати, които имат възможност да работят в офиса ни в централна част на гр. Гоце Делчев
Ако нашето предложение сте открили бъдещтото си работно място, моля изпратете автобиография на български или английски език и мотивационно писмо по желание. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще бъде направен контакт само с предварително одобрените кандидати.
Копирани писма от интернет няма да бъдат разглеждани.

June 10th, 2022

Гоце Делчев

Административни, Офис и Бизнес дейности