ДИСПЕЧЕР ТРАНСПОРТНИ СРЕДСТВА

Няма описание

София

ФИРМА ОБСЛУЖВАЩА СМЕТОПОЧИСТВАНЕТО В ГР.ВАРНА ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ СЛУЖИТЕЛ НА ПОЗИЦИЯТА ДИСПЕЧЕР ТРАНСПОРТНИ СРЕДСТВА.
ИЗИСКВАНИЯ:
1. Средно образование.
2. Задължителна компютърна грамотност - работа с MS Excel.
3. Задължителен опит на подобна позиция - 2 години.
3.Отговорност и стриктност при изпълнение на поставените задачи. Умения за вземане на решения, логическо мислене, желание за работа в динамична среда.
4. Комуникативност и лоялност.
ОТГОВОРНОСТИ:
1.Осъществяване на контрол върху транспортните средства.
2.Приемане на документите на шофьорите свързани с извършения транспорт.
3.Обработва пътните листи на шофьорите.
4.Подготвяне на необходимата документация на шофьорите с цел безпроблемното осъществяване на транспорта.
5.Работа с GPS система.
РАБОТИ СЕ НА СМЕНИ
Брутна заплата - 1 400 лв.
Ако отговаряте на изискванията и имате желание за работа при нас моля изпратете актуална автобиография и снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности