Диспечер

Няма описание

ДИСПЕЧЕР
EKOTOI е лидер на българския пазар от 2001г. в отдаването под наем, продажбата и извършването на сервизна дейност на мобилна санитарна техника, в която влизат химически тоалетни, мобилни мивки, санитарни WC и душ контейнери, мобилни огради за строителни обекти и мероприятия и разполага с офиси и бази в София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, и покрива цялата територия на Република България.
Във връзка с разширяване на дейността и обема на работа, ЕКОТОЙ обявява конкурс за Диспечер за град Пловдив с възможност за професионално развитие и кариера.
Изисквания:
• Опит – 1 години на сходна позиция;
• Висше образование – Логистика, Икономика, Управление на транспорта или друго подходящо;
• Много добро познаване и опит при работа с MS Office;
• Работа със софтуер;
• Организираност и прецизност при работа с документи;
• Умения за работа в екип;
• Шофьорска книжка.
Задължения:
• Планира необходимите транспортни средства за извършване на доставките по обектите;
• Изготвя графици за сервизиране;
• Организира и контролира дейността на служителите на товарните автомобили;
• Следи за оптимизиране на транспортните разходи;
• Приемане на зявки и разпределяне;
• Отчитане на извършената дейсност;
• Следене и контрол на автомобилите;
• Изготвяне на справки.
Ние предлагаме:
• работа в утвърдена фирма на пазара;
• добро заплащане и бонус пакети;
• работа в динамична среда.
Очакваме от кандидатите да изпратят автобиография на български език с актуална снимка и референции от предишен работодател.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери