Диспечер

Компания за куриерски услуги Европът, е с повече от 17 години опит на българския пазар. През последните години създадохме нова търговска стратегия, ориентирана изцяло към изискванията на нашите клиенти. В резултат на това, както и на база на непрекъснатото подобрение на предлаганата услуга бележим значителен растеж.
За нуждите на централният ни офис в гр. Бургас, търсим да назначим служител - Диспечер.
Умения и задълженията, свързани с позицията :
1. Добра компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel)
2. Аналитично мислене и усет за практично планиране.
3. Способност за работа в кратки срокове и динамична среда.
4. Разрешава текущи проблеми, възникнали в процеса на работата
5. Сътрудничи на куриерите при изпълнение на курсовете.
6. Отговаря за навременната комуникация между звената.
7. Води диспечерска документация и изготвя отчети за работата.
8. Владеенето на Английски и Руски език считаме за Предимство!
9. Шофьорска книжка кат. B
Предлагаме:
1. Постоянен трудов договор.
2. Динамична работа с възможности за личностно и професионално развитие;
3. Въвеждащо фирмено обучение.
4. Конкурентно възнаграждение.
5. Стабилна основа за усвояване на нови знания и умения.
Постигнатият успех дължим на невероятният ни екип и ценностите, които споделяме заедно – сплотеност, лоялност, коректност и страст към това, което вършим! Ние осигуряваме устойчива среда и възможности за развитие, насърчавайки индивидуалността, таланта и иновативното мислене!
Информацията, която ни предоставяте, е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.
Европът ще я използва единствено за целите на подбора.
Успех!

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери