Брокер на недвижими имоти с немски език

Основана през 2005 г., Купи в България бързо се налага като една от най-уважаваните и предпочитани компании за недвижими имоти на българския пазар. В корпоративната структура на компанията се включва и добре познатата строителна фирма “Конструмакс”, чието реноме е допълнителна гаранция за качеството на нашите услуги.Но как стигнахме дотук? Подбрахме мотивиран и динамичен екип от професионалисти и сътрудници, които да се погрижат за всяко желание на нашите клиенти. Създадохме модерен уебсайт с изключително богата база от имоти и допълнителни услуги, която продължаваме да развиваме. Създадохме основите и продължаваме да разширяваме функционална мрежа от български и международни партньори. И ето че днес наличието на стотици наши доволни клиенти в редица страни по света потвърждава качеството и целесъобразността на усилията ни.

Ако търсите високо възнаграждение, свързано с личните Ви постижения и резултати, предизвикателства, професионално развитие и работа в динамична и интересна среда, която Ви доставя удоволствие и удовлетворение, присъединете се към нашия екип!
"Купи в България" е компания с 16 годишен опит в сферата на недвижимите имоти, строителството и инвестициите, чиито успехи се коренят в силата и компетентността на нашите специалисти и в предоставянето на висококачествени услуги, отговарящи максимално на изискванията и желанията на нашите клиенти.
Във връзка с динамичното развитие, разрастването на екипа ни от специалисти и постигане на още по-високи резултати компанията набира амбициозни, позитивни и комуникативни хора с желание за кариерно развитие и себеусъвършенстване в сферата на недвижимите имоти, строителството и инвестициите за позиция: БРОКЕР на НЕДВИЖИМИ ИМОТИ с НЕМСКИ ЕЗИК.
Какво ще очакваме от Вас?
• Инициативност, организираност, желание и силна мотивация за работа и постигане на високи резултати;
• Отлично владеене на немски език / писмен и устен /;
• Възможности за организиране и провеждане на срещи, огледи и преговори с потенциални купувачи и продавачи, желание за работа с клиенти;
• Комуникативност и добра компютърна грамотност;
• Шофьорска книжка, опит в шофирането и личен автомобил - предимство;
• Опит на подобна длъжност- предимство;
• Лоялно и отговорно поведение, коректност във всички професионални контакти.
Вашите отговорности:
• Работа с административна база данни;
• Въвеждане на оферти в корпоративният уебсайт на немски и български език;
• Водене на кореспонденция с клиенти и партньори на немски и български език;
• Организиране и осъществяване на огледи, посредничество между купувачи и продавачи, консултиране на клиентите по въпроси, възникващи при покупко-продажбата на недвижими имоти;
• Изготвяне и организиране на необходимите документи и техните проверки, финализиране на сделките с недвижими имоти;
• Работа по привличане на нови клиенти за фирмата;
Ние Ви предлагаме:
• Фирмено обучение и работа в модерен офис, разположен в централната част на Варна;
• Собствено работно място, служебен телефон, компютър;
• Трудов договор и социални осигуровки;
• Мотивиращо възнаграждение - високо твърдо възнаграждение на месец + висок процент от всяка сделка;
• Възможност за професионално развитие и успешна кариера.
За да кандидатствате за обявената от нас позиция, моля, изпратете ни Вашата автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Компания "Купи в БГ" ЕООД е Администратор на лични данни вписан в "Регистъра на администраторите на лични данни и на водените от тях регистри" с идентификационен номер 333662.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности