Бригада ВиК монтажи

Фирма АСТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД е регистрирана през май 2018г. като пряк наследник на ЕТ АСТ регистрирана през 1995г. със седалище град София. Основната дейност на фирмата от 2003г. е свързана с инженеринг за сградни, битови и промишлени инсталации от тип ВиК, ОВК и Газ, като разполага с богата материална база и високо квалифициран персонал.

"АСТ ИНЖЕНЕРИНГ" е фирма с дългогодишна история, доказала своята коректност и високо ниво на качествено изпълнение в инженеринга на газови, ОВК и ВиК инсталации.
Във връзка с разрастване на фирмената дейност и реализиране на нови проекти търсим да присъединим към екипа ни:
ОТГОВОРНОСТИ :
• Изграждане на нови ВиК инсталации
• Ремонт на ВиК инсталации
ИЗИСКВАНИЯ :
• Организираност и ефективност в изпълнението на възложените задачи
• Умения за работа в екип
• Коректност и лоялност към фирмата
• Трудов опит в областта
• Притежаване на свидетелство за правоспособност е предимство
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :
• Работна заплата - На заработка.
• Работа в мотивиран екип и динамична работна среда
• Дългосрочна заетост
• Възможност за развитие и професионално усъвършенстване
• Коректно отношение
• Постоянен трудов договор
Моля, в случай, че сметнете описаната по-горе позиция сходна до вашия досегашен опит и близка до желаната кариерна реализация, да ни изпратете актуална автобиография със снимка.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с избраните кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности