БАРМАН/КА ВЪВ ФИТНЕС PULSE

Ако обичаш да комуникираш с клиенти, ако спорта е твоя страст и начин на живот, ако имаш познания по отношение хранителни и спортни добавки, ако искаш да работиш в супер яка обстановка в екип от свежи колеги, ПРИСЪЕДИНИ СЕ КЪМ НАШИ ЕКИП!
Поради разширяването на своята дейност и откриването на нови обекти в София, Pulse Fitness & Spa търси да присъедини към екипа си енергични, отговорни и комуникативни хора за позицията БАРМАН/КА ПРОТЕИНОВ БАР.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Консултиране на клиентите за предлаганите хранителни добавки;
• Приготвяне на протеинови шейкове, фрешове, топли напитки и др.;
• Изготвяне на заявки и зареждане на стока;
• Поддържане на добрия вид на бара.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Комуникативност и енергичност;
• Интерес към спорта и познания по отношение на хранителни добавки;
• Лъчезарен и отговорен човек;
• Заверена здравна книжка;
• Възможност за започване веднага.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа в утвърдена българска фирма;
• Въвеждащо фирмено обучение в задълженията, политиката и ценностите на компанията;
• Дългосрочно сътрудничество;
• Безплатно спортуване в най - добрия фитнес център;
• Работа на смени по график 5 на 2 (1-ва и 2-ра смяна);
• Сключване на Трудов договор с БОЛКЪН АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ ЕАД.
Ако обявата представлява интерес за теб, кандидатствай с актуална автобиография и снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности