Бариста

Днес FLOCAFE управлява повече от 90 ресторанта в сферата на ежедневното хранене, всеки ден нашите служители предоставят качествена храна и невероятно обслужване на достъпни цени. През 2016г ние навлязохме и на Българския пазар. Нашите баристи приготвят страхотни кафе напитки и фрешове, а нашите сервитьори ги поднасят с усмивка и ентусиазъм за да направят престоят на нашите клиенти специален и незабравим.

София

FLOCAFE управлява повече от 90 ресторанта в сферата на ежедневното хранене, всеки ден нашите служители предоставят качествена храна и невероятно обслужване на достъпни цени. През 2016г ние навлязохме и на Българския пазар. Нашите баристи приготвят страхотни кафе напитки и фрешове, а нашите сервитьори ги поднасят с усмивка и ентусиазъм за да направят престоят на нашите клиенти специален и незабравим.

За обекта си в Ринг Мол в момента търсим усмихнати, позитивни и енергични хора за позиция Бариста.

Заплащане: 1,540 лв.

Задължения:

  •   Осигурява качествени продукти според фирмените стандарти

  •   Осигурява високо ниво на обслужване

  •   Подпомага колегите си за по – бързо обслужване когато е необходимо

  •   Поддържа високо ниво на чистота на работното си място

Изисквания:

  •   Желание за работа в екип

  •   Желание за работа в динамична среда

  •   Мотивация за работа

  •   Отговорност към поетите ангажименти

Нашето предложение:

  •   Работа в голяма международна и бързоразвиваща се компания;

  •   Фирмено обучение върху най-добрите практики за обслужване;

  •   Реална възможност за развитие и повишение;

  •   Отлични условия на труд в екип от млади хора;

  •   Гъвкаво работно време на смени;

  •   Конкурентно и сигурно заплащане;

  •   Атрактивни намаления в нашите заведения;

  •   Трудов договор с Уейкмиъп ООД;

  •   Работа в приятна работна атмосфера;

Ако искате да станете част от екипа на FLOCAFE, моля изпратете актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм