Автотенекеджия

Няма описание

АВТОТЕНЕКЕДЖИЯ
Изисквания: “Ауто Финес ЕООД” е фирма, специализирана в ремонт и обслужване на автомобили и има над 10 години опит в тази област. Отличава се с коректно и почтенно отношение към своите служители, партньори и клиенти.
Във връзка с разширяване на дейността и повишаване обема на работа, търсим да назначим автотенекеджия с опит.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно техническо или средно общо образование (ще се счита за предимство)
• Минимум 2 години опит (желателно на същата позиция)
• Познания по устойството на автомобила ще се счита за предимство
• Да познава и прилага рационална организация на работното място за осъществяване на ефективна и безопасна работа.
• Да притежава правоспособност по специалността автотенекеджийство - ще се счита за предимство.
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
• Бързо и точно изпълнение на възложените задачи
• Желание за работа в екип
• Отговорно отношение към работата
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Дългосрочна и сигурна работа на трудов договор
• Здравни и социални осигуровки
• Конкурентно възнаграждение
• Добри условия на труд и коректно отношение от страна на ръководството
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуална снимка!
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Месторабота: Варна

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности