10.07.22

Асистент в кухня Paradise Center

"Pizza Lab" е верига от ресторанти в България. С изключително интензивния си растеж, Pizza Lab откри 10 ресторанта в България за 3 години. Благодарение нa своя млад и позитивен екип Pizza Lab е сред лидерите на най-бързото и качествено приготвяне на пица, с изключително голямо разнообразие от тесто и качествени продукти, подбрани от различни точки на света.

Описание и изисквания :

"Pizza Lab" е сред лидерите за най-бързо приготвяне на пици в България. Pizza Lab очаква своите бъдещи колеги на бул. "Черни връх" 100, Парадайс център, ниво 2, Pizza Lab. В Pizza Lab търсим усмихнати и ентусиазирани асистенти с желание за бързо и професионално развитие в нашата новоизрастваща верига от ресторанти.
С присъединяването Ви към екипа на Pizza Lab ще имате възможността за бърза реализация в сферата на ресторантьорството.
В Pizza Lab ще имате възможност за развитие в много различни отдели на компанията.

Нашето предложение:

- Работа в утвърдена верига
- Фирмено обучение, което се заплаща
- Работа с млад и позитивен екип

- Редовно и справедливо заплащане два пъти месечно
- Възможността да съчетавате работата с образованието
- Гъвкаво работно време - 4,6,8,10,12 часови смени
- Конкурентно възнаграждение, заплащане обвързано с личните резултати и постижения
- Трудови и социални осигуровки
- Възможност за професионално израстване

Задължения:

- Приготвяне на различни видове храни
- Приемане на поръчки от клиенти на каса и тяхното обслужване
- Гарантиране на 100% удовлетворение на клиентите чрез превъзходни продукти и обслужване
- Отговарност за качеството на издадената продукция
- Спазване на санитарно – хигиенните условия за работа
- Поддръжка на оборудването в заведението
- Реализиране на задачите, възложени от мениджмънта
- Задачите по-горе ще се извършват на ротационен принцип и график на работа

Изисквания:

В Pizza Lab, търсим най-добрите кандидати, които са мотивирани, адаптивни, с желание за учене, активно участващи в целия работен процес имащи желание и страст към този вид дейност.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби