Асистент на Управителя / Офис сътрудник

CTeam е компания създадена по един от най-успешните бизнес модели в областта на управления и развитие на човешките ресурси в България, който съчетава едни от най-добрите международни практики, спецификите на местния пазар и познаване на цялостния процес при управлението на човешкия капитал. Нашият екип е съставен от висококвалифицирани експерти с дългогодишен опит в областта на: Подбор на персонал Обучение и развитие на таланти Анализ на личностен профил Проучване на възнагражденията и стимулите Обработка на възнаграждения и администриране на персонал ================================================ CTeam  is created based on one of the most successful business models in the field of human resources management in Bulgaria, combining the best international practices, local market specifics and deep knowledge of the overall process in the human capital management. Our team is composed of highly trained professionals with extensive experience in the following fields: Recruitment and selection Training and development Assessment and Personal Profile Analysis Compensation and Benefits Survey, HR Consulting Payroll outsourcing and staff administration

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
За наш клиент, утвърдена компания, с традиции на българския пазар и оперираща в над 50 държави в Централна и Източна Европа, Северна Африка, Близкия Изток и Азия, търсим да назначим отговорен и мотивиран човек, с желание за работа и самоусъвършенстване, на позиция
Основни отговорности:
• Работи в тясно сътрудничество с Управителя на фирмата, като подпомага изпълнението на различни задачи, свързани с развитието на Компанията
• Осъществява комуникация с целия екип на фирмата, както и с външни и вътрешни експерти, съобразно поставените задачи от Управителя
• Координира проекти и администрира документи, следи срокове по изпълнение на задачи, които директно се ръководят от Управителя
• Комуникира с търговския екип, с цел подготовка на продукти за експедиране, опаковане и изпращане на подготвените пратки с куриери
• Обработва, систематизира и подрежда документи
• Води отчетност и следи за срокове на договори
• Работи със софтуер за управление на дейността
• Следи за наличности на нужните офис консумативи и при необходимост прави поръчки
• Извършва или координира извършването на преводи от и на английски език
• Посреща гости и отговаря за поддържането на организацията и подредеността на офиса
• Проучва и анализира бази данни и събира информация
Изисквания към кандидата:
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
• Много добро владеене на български и английски език (писмено и говоримо)
• Предишно пребиваване в чужбина е предимство
• Добро владеене на MS Outlook, MS Word и MS Excel, Power Point
• Умения за водене на бизнес кореспонденция
• Шофьорска книжка категория Б
Личностни качества:
• Да има желание да се учи и развива
• Да притежава добри организаторски и комуникативни умения
• Да може да работи самостоятелно, да бъде инициативен и да притежава чувство за приоритети
• Да може да работи в екип и да носи лична отговорност
• Да притежава ориентираност към постигане на резултати
• Да има вежливо отношение към клиентите и индивидуален подход
Ние Ви предлагаме:
• Трудов договор и осигуровки, съобразени със законодателството на страната
• 5 дневна работна седмица (9:00-18:00, понеделник – петък)
• Шанс за дългосрочно професионално развитие
• Комфортен офис, в близост до метростанция
• Позитивен екип и иновативна работна обстановка
Високият фирмен морал, приятелската работна атмосфера и желанието ни за непрестанно развитие са основите на нашия успех. Стани част от нашия екип.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби