Асансьорен техник / Техник по поддръжка на асансьори

Работата се състои в монтаж, извършване на проверка на изправността на съоръженията, превантивна поддръжка и ремонтни дейности на модерни асансьори, ескалатори, автомобилни и паркинг платформи и съоръжения за достъпна среда. Съоръженията са разположени в жилищни, бизнес сгради, търговски центрове и обществени места.
Отговорности:
• Монтаж на различни видове асансьорни уредби. Основно ORONA;
• Познаване и спазване на изискванията в Наредбите за безопасна експлоатация и технически надзор на асансьори;
• Коректност, качествено и навременно изпълнение на поетите ангажименти;
Изисквания към кандидатите:
• Познания по електротехника, електроника или механика – минимум средно техническо образование;
• Свидетелство за управление на МПС , кат. В;
• Умения за работа с инструменти;
• Човекът да няма страх от височини;
• Инициативност и енергичност;
Предимства:
• Предишен опит и квалификация в областта на асансьорите;
• Степен правоспособност за асансьорен техник;
Компанията предлага:
• Отлична възможност за работа в утвърдена на пазара фирма с дългогодишна история;
• Трудов договор и пълни осигуровки;
• Фирмено обучение;
• Коректни отношения;
• Стимулираща стартова заплата и план за повишението й в течение на времето;
• Възможност за развитие във фирмата - включително на ръководна позиция;
• Служебен автомобил и телефон;
Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим Ви!

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности