Акаунт Мениджър

Създадена преди повече от 10 години години, Skill Force  е една от бързо развиващите се компании за подбор на персонал, фокусирана върху селекция на експертни и мениджърски роли, в широк спектър от индустрии.Нашите конкурентни предимства са натрупаният опит в различни сфери на бизнеса, личното отношение, което проявяваме във всеки проект и успешно реализираните през годините множество подбори на мениджъри и специалисти в различни сектори. Стремежът на Skill Force е да бъде полезен както за компаниите, които желаят да привлекат лоялни служители, така и за талантливи и мотивирани кандидати, търсещи работа.Нашият екип идва от реалния бизнес и знае, че хората стоят зад успеха на всеки фирмен проект. Умеем да общуваме и това ни помага да добием точна представа за професионалните и личностни характеристики на кандидатите. Имаме търпението да ви изслушаме, за да разберем в дълбочина какви са вашите ценности, критерии и цели и да сме полезни. Ние се стремим да подпомогнем успеха и да изградим дългосрочни партньорски отношения с фирми, кандидати и организации.

Наш клиент е международна компания, която оперира в областта на социалните придобивки за служители, с динамичен, приятелски и отличаващ се с висок професионализъм екип, Компанията продължава своето динамично развитие на българския пазар и търси  мотивиран професионалист, който умее да съчетава страстта си към продажбите с поддържането на дългосрочни взаимоотношения с бизнес клиенти на компанията.

Отговорности:

  • Изгражда и поддържа добри взаимоотношения с настоящите бизнес клиентите на компанията, с цел увеличаване на продажбите, проактивно комуникирайки по телефон и електронна поща.

  • Управлява портфолио от клиенти по телефона. Предоговаря условия по клиентски договори с цел увеличаване на доходността.

  • Съдейства (отговаря) при клиентски запитвания по телефон и електронна поща; идентифицира нови бизнес възможности при съществуващи клиенти.

  • Развива присъствието на компанията при настоящите бизнес клиенти и/или идентифицира сфери на подобрение, с цел постигане на търговските цели.

  • Извършва различни анализи (пазарна ситуация, търсене, удовлетвореност на клиентите) като използва данните и информацията за заздравяване на партньорството ни с настоящите клиенти.

  • Осъществява кампании с цел увеличаване на приходите на компанията, клиентската удовлетвореност и задържането на клиентите.

Изисквания:

  • Висше образование

  • Опит в продажбите и/или управлението на клиентски отношения- мин. 1 година

  • B2B опит се счита за предимство

Личностни качества:

  • Ориентиран към клиента, асертивен и търсещ работещи решения за всички страни

  • Уверен и убедителен в общуването, със силна мотивация за постигане на резултати

  • Добри умения за водене на преговори и презентиране

  • Енергичен, ориентиран към резултатите  професионалист

  • Мотивиран да разширява професионалните си умения и знания

  • Професионално отношение, отлични умения за планиране и организиране

Какво предлага компанията:

  • Атрактивно възнаграждения и бонусна схема

  • Среда, в която можете да изкажете мнението си и да участвате при взимането на решения

  • Компания, която разбира колко е важен балансът между работа и личен живот

  • Инициативи, насърчаващи здравословния и балансиран начин на живот

  • Добър пакет от допълнителни придобивки

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 2289

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби