Агроном Растениевъдство

Няма описание

„Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.
През последните няколко години компанията инвестира значително в развитието на всички сфери на бизнеса, в момента се движи напред и поставя нови стандарти в селскостопанските технологии и иновации. В момента бизнесът работи в 3 региона . Исперих, където централният офис и основните дейности са съсредоточени, Разград и Самуил, и активно стопанисва над 76 000 дка.
Приемането на Контролирано селскостопанско земеделие, консервационното земеделие и преминаването към по-голяма част производство БЕЗ ОБРАБОТКИ, са само част от това, което земеделската страна на бизнеса прави в момента.
Вярваме, че правилният човек може да подобри бизнеса на компанията ни!
В момента имаме свободна позиция за длъжност „ Агроном“ в отдел „Растениевъдство“.
Основни длъжностни задължения:
- подпомага работата на директор „Растениевъдство“.
- разработва ,усъвършенства и прилага технологии за производство на растителна продукция.
- следи за състоянието и развитието на растенията и взема мерки за опазване от болести, плевели и вредители.
- отговаря за усъвършенстването и прилагането на нови технологии в растениевъдството.
Изисквания за заемане на длъжността.
1.Образование - Висше.
2.Добра работа в екип,организираност и изпълнителност,вземане на бързи и адекватни решения
3.Актуални познания за RTK / GPS навигация и проследяване, телеметрия, ISOBUS свързаност.
4.Компютърна грамотност( Microsoft office, internet).
Предимства:
- Опит на подобна позиция.
- Допълнителна квалификация в управлението и / или в селскостопанската дейност.
- Владеене на английски език.
Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Възможности за получаване на допълнително такова по атрактивна бонус система;
Възможности за развитие в динамична среда;
Постоянен трудов договор.
Необходими документи за кандидатстване: автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Исперих

Административни, Офис и Бизнес дейности