Администратор

Няма описание

SOHO NAIL VARNA търси администратор за рецепция.
Основни задължения:
- Изготвя график за извършването на дневните ангажименти с клиенти и общата заетост на персонала и следи за изпълнението му;
- Организира работният процес;
- Отговаря на телефонни обаждания, текстови съобщения във VIBER, WhatsApp и запитвания в страниците на салона във Fb и Instagram;
- Регистрира всеки клиент и прилежно води неговото лично досие;
- Води кореспонденция и осъществява контакти с всички доставчици и партньори;
- Изготвя справки и отчети, носи отговарност за парични плащания и попълва касови книги и документи;
- Посреща, изпраща и записва следващи часове с клиентите;
- Приготвя напитки по време на процедури;
- Грижи се за добрата хигиена и атмосфера в салона.
Изисквания към кандидата:
- задължително завършено средно образование;
- Работа с офис пакет (Word, Excel), Internet,Facebook,Instagram - отлично владеене;
- Професионален опит в областта ще се счита за предимство;
- Владеенето на руски или английски език ще се счита за предимство;
- Позитивно отношение и умения за работа в екип;
- Високо ниво на лична организираност;
- Отлични комуникативни умения.
- Прилежен външен вид.
- Способност за бързо усвояване на нови знания и умения;
- Умение за работа в екип;
Предлагаме:
- Обучение;
- Отлични условия на работа;
- Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
- Твърда заплата + %;
- 4-дневна работна седмица/40часа с 3 почивни дни /
- Постоянна и целогодишна заетост;
- Ежемесечни безплатни процедури;
За да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография със снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за среща.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности