Администратор в Онлайн Магазин с Гръцки Език

Няма описание

София

BelleBox е най-популярната абонаментна кутия с козметика в България. В началото на всеки месец BelleBox доставя кутия със страхотен дизайн и 5-6 различни козметични изкушения (грим, грижа за кожата, косата и тялото и не само) до хиляди клиенти. Мисията ни е да вдъхновим дамите да изрязяват ежедневно своята красота и неповторимост и да им доставяме най-доброто и най-новото от света на козметиката. Във връзка с нашия постоянен растеж и навлизане в гръцкия пазар търсим амбициозен и ентусиазиран човек за позицията Комуникация с Клиенти в Онлайн Магазин с Гръцки Език.
Офисът на компанията се намира в град Бургас, жк. Зорница, комплекс “Перла”.
Ще бъдеш перфектният кандидат за позицията ако:
- Владееш отлично гръцки език - писмено и говоримо
- Имаш афинитет и влечение към социалните мрежи - най-вече Instagram, Tik-Tok и Facebook
- Умееш да комуникираш приветливо и грамотно по чат, имейл и телефон
- Притежаваш добра компютърна грамотност и умееш да работиш с Microsoft Office пакет
- Си организиран, можеш да работиш в екип и смяташ, че клиентът винаги е прав
Като част от екипа ни, твоите отговорности ще включват:
- Преводи на текстове от български на гръцки за нашите публикации в социалните мрежи и онлайн магазин
- Комуникация с клиенти по чат в Instaram и Facebook, по имейл и по телефон
- Въвеждане и обработване на поръчки от клиенти в системата на компанията. Проследяване и актуализиране на клиентските поръчки
- Активно участие с идеи и предложения в дискусиите на екипа
Ние ти предлагаме:
- Трудов договор, добро възнаграждение и допълнителни бонуси
- Работа в млад, свеж и много мотивиран екип
- Креативна атмосфера, приятелско отношение и страхотно офис пространство, в което работим, смеем се и изпробваме много козметика
- Постоянна работа на пълен работен ден
Ние сме смели, умни и иновативни. Слушаме музика, пием кафе, следим социалните мрежи и работим с много страст. Ако вярваш, че ще се впишеш добре в нашия екип и култура и имаш желание да се потопиш в тази вълнуваща индустрия, искаме да се запознаем.
Изпратените от теб данни ще бъдат разглеждани и съхранявани при стриктна конфиденциалност в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби