АДМИНИСТРАТОР В ХОТЕЛ

Администратор
Хотел "ВИДА" , търси да назначи амбициозна и мотивирана личност на длъжност Администратор.
Отговорности и задължения:
- Участва в процесите по посрещането, настаняването и изпращането на гостите на хотела
- Участва в ежедневната дейност на хотела– резервации, регистриране на гости, изпращане и др.
Нашите изисквания:
- .Работа в екип, отлични комуникативни умения, добри обноски и дискретност;
- Дисциплинираност, отговорност, вежливо отношение, енергичност.
- Владеенето на чужд език е предимство.
- Да проявява инициативност и решителност, съблюдавайки фирмената политика и установените правила.
Ние предлагаме:
- Динамична и приятна работна атмосфера;
- Трудов договор.
- Работа на смени;
- Целогодишна заетост.
- Точно и навременно плащане на заплатата
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ни изпратете Вашето CV или за повече информация се свържете с нас на тел. 0893588176 или заповядайте на място.

June 10th, 2022

Видин

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм