Администратор / Рецепционист

За компаниятаПроектиран от легендарния японски архитект Кишо Курокава, хотел Маринела София е сред емблематичните здания на град  София. Разположен в най-зелената зона на столицата, хотелът разполага с панорама, от която можете да се насладите както на светлините на нощна София, така и на красотата на Витоша.  Интериорът е съчетава традицията и уют с иновативен и модерен дизайн. Разположен на площ от 30 000 кв. м., разполага с 442 стаи и апартаменти, сред които  и най-големият Президентски апартамент в България, хотел Маринела, може да задоволи и най-капризните вкусове и нужди.Хотелът притежава най-голямата конферентна зала в столицата, 13 зали за срещи, най-голямата бална зала, конферанси с дневна светлина, както и зала на последния етаж, откъдето можете да видите София в краката си. Хотел Маринела София е уникално за целия Балкански полуостров място, където всеки може да избяга от града, дори да се намира в самия му център. “Японската градина” е създадена по модела на 400 годишната японска градина на Hotel New Otani в Токио.  В спокойствието на сенките й можете да се насладите и на огромно био-разнообразие от представители на растителния и животинския свят.

Хотел Маринела София е разположен на площ от 30 000 квадратни метра, с 442 стаи и апартаменти, включително най-големият президентски апартамент в България.
Хотелът разполага с най-голямата бална и конферентна зала в София, 13 по-малки заседателни зали и забележителната зала Силует на последния етаж с уникална гледка към София. Въпреки че се намира в самия център, това е изключително място за целия Балкански полуостров, където всеки може да избяга от забързания градски живот!
Хотелът търси Администратор/Рецепционист, който да се присъедини към отдела на Front Office.
Кои са основните отговорности:
- Настаняване/напускане на гостите на хотела по установените процедури и практики, прилагани в петзвездните хотели по целия свят;
- Координиране с всички отдели – Домакинство, Поддръжка, Резервации с цел поддържане на правилното управление на ежедневните дейности;
- Отговаряне на запитвания на гостите, разглеждане на жалби, среща и надхвърляне на очакванията на клиентите.
Нашите изисквания:
- опит на позиция в сферата на туризма и/или Front office ще се счита за голямо предимство;
- Предишен опит с Clock ще се счита за предимство;
- Доброто владеене на английски език е задължително;
- Много добри комуникативни и междуличностни умения;
- Работа в екип, ориентирано към промяната и предприемаческо поведение в различни ситуации и способност за работа под напрежение.
Какво предлагаме в замяна:
- Конкурентно възнаграждение;
- Трудов договор със Сити Хотел Мениджмънт ЕАД
Ако се интересувате от предоставената възможност за кариера, моля, изпратете ни вашата автобиография с най-новата си снимка. Ще се свържем само с избраните кандидати.
Всички заявления ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.
CHM GMBH Ви информира, че част от данните, които предоставяте, като изпращате заявлението си, са лични данни и попадат под специално третиране и защита.
Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за законово признати цели, свързани с настоящата обява за работа, както и за реализиране на правния интерес на администратора на лични данни. SHM GMB обработва, съхранява и използва доброволно предоставените лични данни в законово определени срокове, като гарантира тяхната сигурност и конфиденциалност.
Моля, имайте предвид, че с настоящото се съгласявате, че CHM GMBH може да предоставя Вашите лични данни на държавни органи и институции или трети лица, когато има такова задължение по закон или е необходимо за реализиране на Вашите права и законни интереси като участник в процес на набиране на персонал с цел сключване на бъдещ трудов договор.
Съгласно вътрешните правила на CHM GMBH вие имате право на достъп и редактиране на вашите лични данни, право на изтриване и право на възражение срещу обработването, представянето или разкриването на вашите лични данни за цели, различни от посочените по-горе.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм