Администратор офис

Във връзка с увеличаване обема на работата ни, търговско представителство на Еконт Експрес ООД търси отговорни хора, имащи желание и мотивация за работа и професионално развитие. Желаем да намерим служители с които да се развиваме заедно и дългогодишно.
Задължения:
-извозва пратките от офиса до логистичен център със служебен бус
- приема и предава пратки от и към клиенти, извършва плащания свързани с предлаганите услуги, издава необходимите за това документи
- спазва изцяло вътрешните правила за работа
- опакова и разпределя пратките
Основни изисквания:
- завършено средно или висше образование;
- отлични комуникативни способности и умение за работа в екип;
- добра компютърна грамотност;
- има стремеж и желание за получаване на нови знания
- носи финансова и материална отговорност
- свидетелство за управление на МПС - категория В
- опит с шофиране на бус
Ние предлагаме:
- стандартен трудов договор с фирма Нола 8 ЕООД
- гарантирани, ясните и точни правила за работа;
- начално обучение /от две седмици до един месец/
- динамична работа в задружен екип
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности