Администратор на рецепция в хотел

Изисквания:
 Позитивност и вежливост;
 Умения за работа в екип;
 Коректност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения;
 Добра езикова култура
 Владеене на английски на разговорно ниво;
 Диплома за средно образование
 Работа с „Клок“ и предишен опит са предимство
 Опит в работа с касов апарат и пос-терминал е предимство

Задължения:
 Посреща, настанява и обслужва клиентите на хотела;
 Предоставя информация относно хотелските услуги;
 Предоставя информация за налични свободни стаи и правят резервации за тях;
 Отговаря на искания на гости, свързани с битово-техническа поддръжка и приемат оплаквания на клиенти;
 Свързват се с лицата, отговарящи за битово-техническа поддръжка;
 Съставят и проверяват сметки на клиента;
 Изготвят и представят сметки за дължимите суми на заминаващите гости и получават дължимите плащания.
Ние предлагаме:
 Добро заплащане
 Трудов договор за постоянна работа
 Работа на смени по 12 часа: 2 работни дни, 2 почивни
 Възможност за настаняване на служителите, които не са от града;
 Храна по време на работните смени

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм