Административен сътрудник с английски език

     Pelintex Bulgaria, част от френската Pelintex Group, е ново поколение модна платформа, предлагаща широк спектър от услуги свързани с модата – от разработване на изцяло нови изделия до възможности за цялостно производство. Компанията устойчиво налага европейски бизнес практики и условия на работа на българския пазар, надминаващи установените очаквания и стереотипи.

Основана в гр. Русе, България през 2014-та година, фирмата работи със селектирани клиенти от висок клас, основно за износ към френския пазар. Разработва и изпълнява както мъжко, така и дамско връхно облекло.

Във връзка с разрастването на дейността на фирмата и увеличаването на обема от работа, търсим да добавим към нашия екип:

Административен сътрудник с английски език към Финансов отдел

     Позицията изисква организираност, последователност и педантичност в работния процес. Работата на тази длъжност предполага обобщаване на информация и последваща обработка на документи – окомплектоване, издаване и сортиране. За качествено и пълноценно изпълнение на задълженията е необходимо добро познаване и владеене на Microsoft Office програмни продукти – Outlook, Excel, Word. Ежедневна кореспонденция на английски език по имейл. Работа в екип с динамични и цветни колеги.

Основни отговорности:

  • Следене на постъпващи имейли.

  • Издаване на фактури за продажби.

  • Окомплектоване на фактури със съпътстващи документи.

  • Поддържане на регистри с документи.

  • Сравняване на бази данни.

  • Подпомагане на екипа във връзка с постигането на фирмените цели.

Изисквания:

  • Добро (работно) ниво на английски език е задължително.

  • Добри познания за работа с Microsoft Office пакет.

  • Отборен играч, амбициозен с желание за развитие.

  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Фирмата предлага:

  • Шанс да работите в бързоразвиваща се международна компания

  • Приятелска атмосфера

  • Безсрочен трудов договор с пълни осигуровки

  • Мотивиращо заплащане

  • Работно време: Понеделник – Петък/08:00 – 17:00 ч

  • Ваучери за храна

Ако вие сте амбициозен, отворен към нови предизвикателства, желаещ да развива своите знания и умения в кариерен план и тази обява представлява интерес за вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.

*Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Пелентекс България“ ЕООД,  действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности