Административен асистент

ФАКТОР И.Н. АД е финансова институция регистрирана през 1997 година. Благодарение на традициите, високия професионализъм и заслужения авторитет на компанията и нейните служители, както и на доказаната в годините бизнес етика, от 2000 година ФАКТОР И.Н. успешно партнира с Money Gram Payment System Ltd, на които сме единствен оторизиран представител за небанковите институции.  С богатото си портфолио от финансови услуги, както и с добре обучения персонал от финансови специалисти ФАКТОР И.Н. ще Ви помогне да откриете правилното решение за развитието на Вашия бизнес. Нашите умения и знания в областта на финансовите услуги ни превръщат във фактор за Вашия успех! Днес ние работим за Вашия бизнес, а вие ни помагате да развием нашия - заедно сме, защото всичко, което увеличава печалбите Ви, помага и на нашата работа! В качеството си на регистрирана финансова институция, “Фактор И.Н.” АД извършва следните дейности: Парични преводи - Мъниграм & Фактор експрес Застраховане  Лизинг Обмяна на валута     Кредитиране - ​Корпоративно финансиране, Потребителско кредитиране, Микрокредитиране, Кредит срещу автомобил, Кредит срещу акции (Репо сделки), Ипотечно кредитиранe

Описание и изисквания: “ФАКТОР И. Н.” АД е финансова институция, работеща успешно от 1997 година на територията на страната, благодарение на добре обучен персонал, коректност и бързина в обслужването на своите клиенти. Доказателство за нашия професионализъм и висока бизнес етика е партньорството ни с международната система за парични преводи „Мъниграм пеймънт системс“, САЩ (MoneyGram Payment systems, Inc., USA) от 2000г., на която сме оторизиран агент за небанковите институции в България.
Позиция: Административен асистент
Месторабота: София / България
Основни изисквания към кандидатите:
- Висше образование/Последна година студент;
- Професионален опит на подобна позиция-минимум 1 годинa;
- Отлични умения за справяне едновременно с няколко поставени задачи;
- Добро работно ниво на владеене на английски език;
- Компютърна грамотност - MS Office.
Предимство:
• Образователна степен „Бакалавър“ и/или „Магистър“ – професионално направление „Икономика“, „Администрация“;
• Отлична езикова грамотност;
• Владеене на румънски език.
Задължения и отговорности:
• Взема значително участие в организацията, наблюдението и разпределянето на работата между останалите служители в направленията;
• Следи за изпълнение в срок на поставени от Работодателя задачи;
• Изпълнява служебните си задължения в поставените срокове;
• Отговаря за входящата и изходящата кореспонденция;
• Следи за техническото състояние на наличната техника;
• Изготвя справки за фирмените разходи, служебните телефони и др.;
• Осигурява необходимите канцеларски и офис материали и подсигурява доставката им;
Ние предлагаме:
1. Трудов договор;
2. Пълно социално осигуряване;
3. Отлично възнаграждение;
4. Бонус – на база на постигнатите от Вас индивидуални резултати;
5. Работа в динамична работна среда, изградена от млад и амбициозен екип;
6. Възможност за професионална изява и кариерно развитие;
7. Преференциални условия за спорт;
8. Преференциални условия за услугите на Фактор И.Н.;
9. Въвеждащо обучение през първия месец;
10. Повишаване на квалификацията (обучение) за сметка на ФАКТОР И.Н..
Необходими документи за кандидатстване:
Ако сте позитивни, амбициозни, организирани, усърдни в работата си и инициативни, моля изпратете:
1. Автобиография;
2. Мотивационно писмо;
3. Препоръка;
Краен срок за кандидатстване по обявата, не по-късно от 22.07.2022г.
ДРУЖЕСТВОТО обработва личните данни в съответствие с Общия регламент за защитата на данните, Закона за защита на личните данни и Политиката на дружеството. За повече информация, вижте в нашия интернет сайт. ДРУЖЕСТВОТО ще се свърже само с одобрените за интервю кандидати.Личните данни на неназначените за работа кандидати ще бъдат унищожени без забавяне в срок до 60 дни от подаването им, включително от платформата за кандидатстване.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби