КРУПИЕ

Няма описание

Компанията: „БОЛЕРО“ Гейминг клуб е български бранд с над 25 годишна история в сферата на хазарта. Основните стремежи, които имаме са да удовлетворяваме, както високите изисквания на нашите клиенти, така и потребностите на нашите служители.
Във връзка с отворената ни позиция „КРУПИЕ“, Предлагаме:
-Постоянен трудов договор
-Гъвкаво работно време – на смени със следната последователност- 1 дневна смяна, 1 нощна смяна , 2 почивни дни
-Заплата 1000BGN (Чисто)
-Възможност за допълнителни доходи
-Комуникативно и удобно място за работа с паркинг за служители.
Работата при нас ще ви научи:
-Да бъдете по-комуникативни, организирани и да работите в екип!
-Ще станете добри в сметките и ще започнете да боравите бързо и уверено с парични средства!
-Ще развиете психологически похвати за общуване с клиентите, които ще ви помогнат за изкарване на бакшиши!
-Ще създадете нови приятели!
Нашите изисквания към Вас:
-Да сте със завършено минимум средно образование.
-Да имате чисто съдебно минало
-Да се държите професионално
-Опит не е необходим
Задължения:
-Любезно посрещане на нашите клиенти
-Запознаване с видовете игри
-Стартиране на избрана игра от клиент и изплащане на печалба
-Създаване на приятна игрална атмосфера
Ако прочетеното тук Ви допада, не се колебайте да изпратите CV.
Поздрави, BOLERO Gaming club!

June 10th, 2022

Септември

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм