ЗАВАРЧИК (ОБЕКТИ)

Нашата компания е с основна дейност проектиране, производство, доставка, монтаж, ремонт и поддръжка на металургично, енергетично и минно оборудване, метални конструкции, строителство и рехабилитация на промишлени и граждански конструкции.
Търсим кандидат, който да заеме позицията Заварчик в Направление Сервизна дейност на МЕТАЛИК АД, гр. Стара Загора, извършващо ремонтно-монтажни дейности на обекти по договори на фирмата.
Отговорности:
Работа със заваръчно оборудване и / или оборудване за газо-кислородно рязане, шлайф-машини, ръчни електрически инструменти;
Подготовка на детайлите за заваряване;
Заваряване и монтаж на възли и детайли, съгласно конструктивна и технологична документация.
Изисквания:
Средно техническо образование ще се счита за предимство;
Свидетелство за правоспособност по заваряване;
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Умения за работа в екип и добра комуникативност;
Мотивираност;
Желание за постоянна работа и професионална реализация.
Ние предлагаме:
Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера в добър колектив;
Възможности за обучение и преквалификация, водещи до кариерно развитие;
Коректен трудов договор;
Мотивиращо възнаграждение с възможност за договаряне;
Коректно отношение;
Дългосрочна работа;
Осигуряваме служебен транспорт от Стара Загора, Ямбол, Гълъбово, Раднево, Тополовград, Симеоновград и Харманли до обектите, на които извършваме дейности.
Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография, актуална снимка и за улеснение документи за правоспособност, като използвате формата за кандидатстване на Jobs.bg.
Допълнителна информация може да получите на телефон 0887399241.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ремонтни и Монтажни дейности