МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ - ПЛЕВЕН ЕАД logo

ЗАВАРЧИЦИ

Няма описание

Заварчици
„Метални Kонструкции-Плевен ЕАД“ е един от най-големите производители на метални конструкции в България. Предприятието разполага с модерно оборудване, позволяващо производството на метални конструкции с висока сложност.
Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим подходящи кандидати за длъжността заварчици.
Изисквания:
- свидетелство за правоспособност за заваряване за процес 131/135 и/или 121;
- отговорно отношение към работата;
- желание за учене и развитие;
- способност за работа в екип;
- умение за разчитане на технически задания и чертежи;
- завършено средно образование;
С предимство ще се разглеждат кандидатите, които притежават:
- предишен опит в заваряването на метални изделия и конструкции;
- техническо образование;
Отговорности:
- извършва заваръчни работи по технологията за заваряване в защитна газова среда с топящ се електрод (МИГ/МАГ, процес 135 ) на ъглови, челни шевове на планки, профили и тръби в съответствие със спецификацията на съответната заваръчна процедура;
- извършва подфлюсово заваряване, процес 121;
- разчита техническата документация за заваряване на необходимите детайли, профили и тръби;
- изпълнява производствения план и гарантира навременна доставка;
- спазва всички вътрешни правила по безопасност на труда във фирмата;
Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор;
- обучение в добре установен дългогодишен производствен процес;
- възможност за придобиване на сертификат за 121 заваръчен процес (свидетелство за правоспособност);
- работно облекло и ЛПС;
- социални придобивки;
- участие в производството на метални конструкции и профили, използвани в мащабни проекти в България и чужбина;
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробно CV и актуална снимка. Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Плевен

Производство