Заварчик

      Фирма Виктория 05 е основана през 2004 година, като малка частна компания, специализирана в производството на камини с вграден водонагревател. През първите години, продукцията е предназначена изключително за износ в Германия.       В момента фирмата разполага с три производствени бази, оборудвани с всички необходими, модерни машини за обработка и производство на камини, готварски печки и камери за вграждане. Наблягайки на качествената продукция, компанията достига до нови пазари и сега работи активно с над 25 държави по целия сват. 100% от производството е предвидено за експорт предимно в Германия, Франция и Великобритания.       През десет годишната си работа, Виктория 05 се доказа като един от качествените и надеждни производители на камини, готварски печки и камери за вграждане. Целта на компанията е покриване и удовлетворяване на най-високите изисквания на партньорите по целия сват.

Горна Оряховица

Заварчик
Фирма Виктория-05 ООД увеличава производствения си капацитет и търси да назначи Заварчик.
- Основни отговорности:
Заваряване на метални детайли.
Самоконтрол и проверка на качеството.
- Изисквания.
Умения за работа в екип.
Отговорност за поставените задачи.
- Фирмата предлага
Заплащане над средното за отрасъла.
Добри условия на труд.
Коректно трудово отношение
Моля при кандидатстване да предоставите актуална автобиография и телефон за контакт.

Производство