Сопаджиева, Костов and Яков-2012 logo

Заварчик

«РАДЕВ И СИНОВЕ» ЕООД е дружество създадено през 2008 година с основна дейност производство и търговия с изделия за осветителната индустрия. През 2014 година е изграден нов производствено-административен комплекс с разширен производствен капацитет с ориентиране на дейността и в други производствени направления.Извършени са значими инвестиции в специализирани високотехнологични разкрояващи и листо огъващи машини (SALVAGNINI ITALY) и съоръжения за производство на метални кутии, панели и детайли от листова стомана. Политиката за поддържане на високо ниво на качество прави дружеството Ваш надежден партньор. Основната цел е непрекъснато да се подобряват дейностите по отношение на качеството на предлаганите продукти и услуги, както и условията за здраве и безопасност при работа и спазване на всички екологични норми. Основни производствени насоки -Проектиране на продукти и елементи -Машинно лазерно рязане -Машинно листоогъване -Щанцоване и формоване -Заваръчни процеси и услуги -Прахово боядисване          ПРОИЗВОДСТВЕНО-АДМИНИСТРАТИВНИЯТ                                    КОМПЛЕКС на фирма «РАДЕВ И СИНОВЕ» ЕООД е разположен на терен от 7 000 кв.м. в севернатa индустриална зона на град Пловдив, на главен път Пловдив - Карлово, в близост до АМ “ТРАКИЯ”.  Застроената площ на комплекса е 2 500 кв.м. и включва административно-търговскa сграда, складово стопанство и производствена база.

Заварчик
"РАДЕВ И СИНОВЕ"ЕООД -Високотехнологично производство на метални изделия за различни индустриални сектори.Лазерно рязане,автоматично листоогъване,щанцоване и формоване,заваряване и автоматично прахово боядисване.
Работно място:
R&S КОМПЛЕКС
Производствено-административният комплекс се намира на главен път Пловдив-Карлово, преди с. Граф Игнатиево, Община Марица.
Компанията предлага:
-стартово брутно заплащане в размер на 1800 лв., през втората година-2000 лв. и след третата година-2400 лв.
-безплатен служебен транспорт от Пловдив, Пазарджик и Карлово;
-работа със високотехнологично оборудване;
-здравословни и безопасни условия на труд;
-храна по време на работа;
-8 часа работен ден, 5 дни работна седмица.
-обучение и възможност за професионално развитие
ОТГОВОРНОСТИ:
-Заваряване по методите МИГ/МАГ, ВИГ и ММА на черни и цветни метали до 3 мм дебелина
-Точково електросъпротивително заваряване
-Обработка на метали
Изисквания:
-Средно образование
-Опит с заваряване по методите МИГ/МАГ, ВИГ и ММА
Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Производство