М М ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ЕООД logo

Застрахователен Експерт в отдел Здравно застраховане

Няма описание

ММ ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР, като част от групата на MM GROUP, с основна дейност-посредничество при продажба на застрахователни продукти, консултации в областта на застраховането, търси да назначи служител на длъжност Експерт "Здравно застраховане"
Задължения и отговорности:
• Изготвяне на застрахователни оферти;
• Договаряне на условия и сключване на договори за Допълнително здравно застраховане (индивидуални и корпоративни);
• Консултиране и обслужване на клиентите, относно настъпили събития;
• Приемане и преглед на медицински документи по настъпили събития;
• Информиране на клиентите за изтичащи полици, падежи по дължими вноски и проследяване на плащанията;
Изисквания към кандидата:
• отлична компютърна грамотност - MS Office, работа със специализиран софтуер;
• висше образование
• опит в застраховането
• Отлично познаване на застрахователните продукти, начин на сключване, познания относно необходима предоговорена информация за сключване на застраховка, необходими познания относно начина на ликвидация
Нашите очаквания:
• отговорност и лоялност;
• енергичност, комуникативност, организираност, умения за работа в екип;
• отговорност за качеството на обслужване;
• да отговаря за своевременно и точно изпълнение на поставените задачи и цели
• конфиденциалност
Ние предлагаме:
• трудов договор с MM Застрахователен брокер ЕООД;
• бонуси на база реализирани продажби;
• бонуси във връзка отлично справяне с работния процес;
• обучения за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещо развитие;
• работа в млад екип;
• допълнителни социални придобивки
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери