ЗАРЕЖДАЧ

Няма описание

РОБЕРТЕТ БЪЛГАРИЯ ЕООД търси да назначи служител на длъжност ЗАРЕЖДАЧ при следните условия:
- постоянен трудов договор на 8 часа / пълно работно време
- атрактивно заплащане
- осигурено изхранване в кампаниен период; топли и студени напитки- целогодишно
- възможност за осигуряване на служебен транспорт (в зависимост от местоживеенето на кандидата)
- осигурено работно облекло и лични предпазни средства
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Образование- средно
2. Професионален опит- не е задължителен. Кандидати с опит са с предимство.
3. Лични качества- добро физическо и психическо здраве; отговорност; оперативност и изпълнителност. Желание за работа в екип.
Основни задължения:
- > работа в цех за производство на пелети
- > подготовка и зареждане на суровини в цехове Дестилерия и Екстракция
- > почистване на съоръженията и работните площадки
- > други дейности, свързани с обезпечаване на производството и функционирането на дружеството

June 10th, 2022

София

Производство