Зареждач - ВЕНДИНГ АВТОМАТИ

Станете част от екипа на Si Vending Spot!
С над 16 години опит Si Vending Spot е една от водещите фирми, предлагащи вендинг автомати. Ние сме на пазара с над 500 вендинг машини, обслужващи над 3,5 милиона клиенти годишно в офиси, в малки, средни и големи предприятия, училища, институции и публични места. Нашата компания разполага с над 25 обучени професионалисти – зареждачи на продукти, техници, търговски представители и офис сътрудници, използващи повече от 25 превозни средства.
Si Vending Spot търси ЗАРЕЖДАЧ - ВЕНДИНГ АВТОМАТИ за напитки и храни
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Добри комуникативни умения и търговски опит;
- Умение за степенуване на приоритети;
- Енергичен човек, позитивен и с чувство за самоконтрол;
- Желание за развитие и отдаденост в работата;
- Да притежава шофьорска книжка.
С предимство са кандидатите с опит в областта на търговията, работили като доставчици или куриери.
ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Зареждане, профилактика и поддържане на вендинг автомати;
- Отлично познаване на продуктовия асортимент;
- Добро отношение към клиентите;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа на пълно работно време;
- Динамична работа в една от водещите компании за вендинг в България;
- Добро и мотивиращо заплащане.
- Възможност за професионално развитие;
- Професионално обучение;
- Отлични условия на труд;
- Работно облекло;
- Коректно и професионално отношение;
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби