Занимател/Аниматор за парти център Амели

Нашата мисия е да създаваме добро настроение и да виждаме Вашите усмивки от прекрачването на нашия праг до последния момент на Вашия празник. В основата на нашата работа стоят: грижата и уважението към клиента, професионалното обслужване и личното отношение към всеки Ваш празник и повод за посещение в парти център Амели.На своите гости предлагаме удобна локация, богат и разнообразен кетъринг, просторна градина и професионално, отговорно и мило отношение към всеки гост. Организираме детски тържества, частни партита, именни и рождени дни, погачи, кръщенета, прощъпулник, тематични партита и всякакви други весели поводи.

Мисията на парти център АМЕЛИ е да създаваме добро настроение и да виждаме усмивки от прекрачването на нашия праг до последния момент на всеки проведен празник.

В основата на нашата работа стоят: грижата и уважението към клиента, професионалното обслужване и личното отношение.

Ти си енергичен, позитивен, забавен и обичаш децата?

Ние търсим точно теб!

Основен ангажимент: събота и неделя и по-лимитирани през седмицата

Твоите основни отговорности ще включват :

- Да се грижиш за децата по време на рождени дни и други празници, организирани от центъра ;
- Да заразяваш с добро настроение ;
- Да комуникираш лесно с деца от всяка възрастова група;
- Участие в организация, подготовка и провеждане на празниците на децата в парти центъра;
- Да следиш за безопасността на децата;

Изисквания и необходими умения :

-Умение и желание за работа с деца;
- Отговорност към работното място;
- Умения за работа в екип, комуникативност, коректност.
- Предишен опит на сходна позиция са с предимство;

Търсеният занимател/аниматор трябва да е позитивен, спокоен и инициативен. Трябва да е търпелив, възпитан и внимателен към децата и техните родители.

Нашето предложение:

- Отлични условия на труд;
- Гъвкаво работно време;
- Възможност за развитие и усъвършенстване.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Работодателят, в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм