ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛ В СУПЕРМАРКЕТ СВА КВ. СВОБОДА

CBA е най- прогресиращата българска търговска верига, притежаваща над 80 модерни търговски обекта с обща площ над 55 000 кв. м. Последните 2 години веригата е открила над 2 000 работни места, обслужващи над 120 000 семейства. Според актуални изследвания веригата е с най-висок ръст на печалбата за последните години и с един от най-високите ръстове на обороти в бранша на бързооборотни стоки в цялата страна.
Служителите, които работят при нас са най-ценния капитал на компанията. В тях се крие потенциалът за бъдещото развитие на фирмата. Работата в една бързо развиваща се компания с добър имидж и само по себе си е стимул за служителите. Във фирмата работят квалифицирани и амбициозни млади хора, които имат възможност да се развиват в среда на колегиалност, сътрудничество и единство в целите.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Отговаря за обслужването на клиентите при заплащане на закупените стоки и/или услуги от магазина;
- Извършва касови операции приключва касовата наличност;
- Отговаря за пълното и коректно отчитане на продажбите на стоките;
- Работи със специализиран програмен продукт;
-зарежда и подрежда стоките в търговската зала и складовите помещения;
-следи търговския вид на стоките;
-участва в поддържането на хигиената на работното място.
-при нужда обслужва клиентите.
- Изгражда позитивно отношение в комуникацията с клиентите.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно образование;
• Умение за работа под напрежение и разрешаване на проблемни ситуации;
• Много добри комуникативни умения, приветливо и лъчезарно излъчване;
• Търговски умения;
• Любезност и търпеливост;
• Организираност, умения за работа в екип;
• Опит на подобна позиция е предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работно време – на смени, по график;
• Въвеждащо обучение;
• Възможност за дългосрочно развитие във фирма с утвърдени позиции на пазара;
• Конкурентно заплащане;
• Постоянна работа в млад и енергичен екип.
Ако считате, че предложението ни е подходящо за Вас, моля изпращайте aвтобиография с приложена снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!
Гарантираме конфиденциалността на данните съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби