ЗАМЕСТНИК-УПРАВИТЕЛ НА ХОТЕЛ

Тризвезден хотел в Слънчев Бряг с цел да подобри ефективността и организацията на работа търси Заместник - Управител.
ЗАПОЧВАНЕТО НА РАБОТА Е ВЕДНАГА !
Задължения :
• Подпомага Управителя в ръководенето и организирането на цялостната стопанска и експлоатационна дейност в хотелския комплекс . Реализира търговската, инвестиционната, кадрова и социална политика на дружеството. Осигурява условия и следи за постигане на висок стандарт на предлаганите услуги.
• Контролира спазването на финансовата дисциплина и документооборота в комплекса.
• Спазва стандартите за качеството. Обучава работещите в комплекса по стандартите за качество.
• Организира, ръководи и контролира подготовката на комплекса за експлоатация съвместно с Управителя на хотела.
• Работи по разширяване разнообразието от допълнителни услуги, предлагани в комплекса.
• Контролира качеството и изпълнението на стандартите за качеството от работещите в комплекса.
• Разработва система и създава организация за обучение и развитие квалификацията на кадрите.
• С цел предотвратяване на рекламации и своевременно реагиране на евентуални проблеми осъществява контакт с гостите на хотела.
• Контролира изпълнението на всички фирмени заповеди.
• Утвърждава графици за работа на персонала и провежда оперативни съвещания,свързани с технологията на обслужването и организация на работата.
Изисквания към кандидатите:
• Висше образование в областта на туризма или документ за квалификация
• Опит на подобна позиция - 2 години
• Владеене на английски език ; Владеенето на втори чужд език е предимство;
• Сериозно и отговорно отношение към работния процес
• Ръководни умения, отговорност, умение за работа в екип, организация на работната дейност, компютърна грамотност, работа с Clock
Нашето предложение :
• Постоянен Трудов договор,СО с фирма "Дайвър"ЕООД
• Отлични условия на труд, сигурност на работното място, комфортна работна среда
• Конкурентно заплащане - ЦЕЛОГОДИШНА ЗАПЛАТА
• Място за настаняване в хотела ИЛИ ОСИГУРЕН ТРАНСПОРТ;
• Безплатна храна по време на смяна
• Униформено облекло

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности