Месаров, Бумов and Макаронски-2006 logo

Заместник - началник на склад

„Ел Би Булгарикум“ е единствената държавна компания, която не разчита само на хилядолетния опит и изпитани рецепти в производството и експорта на млечни продукти, а залага на съчетаването им с научни изследвания и последни технологии. Нашата основна цел е да разширяваме стратегическите си партньорства в страната и чужбина чрез разработване и предлагане на млечни продукти, закваски и полезни за здравето храни. В „Ел Би Булгарикум“ знаем, че можем да отговорим на високите изисквания на клиентите си единствено когато сме взискателни към себе си. Затова и се стремим чрез разработване и предлагане на висококачествени продукти да печелим както доверието на стратегически партньори, така и сърцата на милиони потребители по цял свят.„Ел Би Булгарикум“ разполага с две производствени подразделения – в София и Видин, в които успоредно с познатите и обичани от всеки българин млечни продукти се произвеждат редица нови асортименти, плод на усърдна изследователска работа и усъвършенствани технологии.Качеството на произвежданите продукти в двете подразделения се гарантира с всекидневен контрол от квалифицирани специалисти в една от най-добре оборудваните лаборатории в страната.Благодарение на успешно изпълнените проекти по различните програми за конкурентоспособност „Ел Би Булгарикум“ успява да внедри нови и да модернизира съществуващите си съоръжения за производство на закваски, свежи и трайни млечни продукти.През септември 2015 г. в Производствената база във Видин бе проектирана и пусната в експлоатация нова поточна линия за производство на прясно мляко и пробиотична напитка с хиполипидемично действие . Няколко месеца по-рано в Производствената база в София се внедри нова модерна линия за лиофилизирани продукти.

Ел Би Булгарикум ЕАД
дружество с дългогодишен опит в производството и търговията
с млечни продукти и закваски
Ние вярваме, че екипът ни e водещ фактор за постигане на успехи и инвестираме сериозно в знанието и професионалното развитие на нашите служители.
Търсим енергичен и комуникативен човек за позицията
Задължения:
- Организира приемането, комплектоването и подреждането на стоките и материалите в склада.
- Оформя по надлежен ред необходимите документи при отпускане на стоки и материали от склада и води картотека за дейността по приемане и отпускане на стоки и материали.
- Извършва контрол, относно количеството и качеството на постъпващите в склада стоки и материали, участва в извършваните инвентаризации и изготвянето на протоколите за наличностите в склада.
- Следи за правилното съхранение на постъпилите в склада стоки и материали и незабавно информира прекия си ръководител при констатирани нередности.
- Следи за хигиената и достъпността на складовите помещения.
- Доставя материали, консумативи и продукти в търговската мрежата на „Ел Би Булгарикум“ ЕАД на територията на град София.
Изисквания:
- средно образование;
- Отлична комуникативност и позитивно отношение;
- Екипност, инициативност, умение за работа в динамична среда;
- Организираност и отговорност;
- Точност, бързина и дисциплина в работния процес;
- Добра компютърна грамотност (Microsoft Office);
- Шофьорска книжка, категория В.
Предимства:
- Опит на сходна позиция в производствена среда;
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Добро възнаграждение;
- Ваучери за храна и покриване на транспортни разходи;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Фирмено обучение;
- Работа в екип от дългогодишни специалисти.
Ако смятате, че тази позиция Ви дава възможност да изявите и развиете своята професионална компетентност и отговаряте на горепосочените критерии, моля изпратете своето CV, като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю на място в офиса на компанията.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности