ЗАМ. НАЧАЛНИК ЦЕХ

„Свилоцел” ЕАД е надежден и предпочитан работодател в общината, предлагащ сигурност и добра работна среда на служителите си.
Фирмата е производител на сулфатна избелена целулоза от широколистна дървесина. Производственият процес е непрекъснат и се осъществява на отделни, но взаимосвързани етапи в отделно обособени цехове.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Участва в ръководството на цялостната дейност по организация и провеждане на качествен и ефективен производствен процес в цеха.
• Контролира спазването на трудовата, технологичната и производствената дисциплина.
• Взема участие във инициативи и политики на ръководството, свързани с нововъведения, иновации, добри производствени практики и др.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено висше образование в някой от областите: химия, машинно инженерство, електротехника, електроника, КИП и А, екология.
• Добри компютърни познания, готовност за работа в екип, организационни и управленски умения.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Начално и продължаващо обучение.
• Възможност за кариерно развитие.
• Мотивиращо възнаграждение и допълнителни социални придобивки.
• Месечни бонуси обвързани с финансовите резултати на Дружеството.
ПРИ ИНТЕРЕС ОТ ВАША СТРАНА, МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ НИ ВАШЕТО CV С АКТУАЛНА СНИМКА НЕ ПО-КЪСНО ОТ 05.08.2022 г.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Свилоцел ЕАД е администратор на лични данни и гарантира разглеждане на документите Ви при пълна конфиденциалност и съгласно Закона за защита на лични данни.

June 10th, 2022

Свищов

Производство