АГЕНЦИЯ ЗА СИГУРНОСТ СКОРПИО ООД logo

Юрисконсулт

"Агенция за Сигурност СКОРПИО“ ООД е частно дружество, специализирано в осъществяване на комплексни лицензирани услуги в областта на сигурността. За своето 28 годишно съществуване, Дружеството се е утвърдило в охранителния бранш, с изявен професионализъм, коректност и лоялност към Клиентите - възложители по договори за охрана.

Юрисконсулт
„Агенция за сигурност Скорпио“ ООД е дружество с над 30 години опит в сферата на частната охранителна дейност.
За своята правна дирекция, дружеството търси да назначи служител на длъжност Юрисконсулт:
Какви са нашите изисквания:
• Висше юридическо образование и придобита юридическа правоспособност;
• Добри компютърни умения: с програмите на Microsoft Office, публични регистри, правно-информационни системи;
• Познания и опит в сферата на търговското, трудовото и облигационното право, както и по процедурите при възлагане на обществени поръчки;
• Много добро познаване на нормативната уредба, свързана с дейността на дружеството – ЗЧОД, ЗОП, КТ, ТЗ, ЗЗД, КЗЛД и др.;
• Владеене на добро ниво на английски език;
• Умения и опит в анализ и изготвяне на корпоративни документи, договори, правни становища и др.;
• Комуникативни, аналитични и презентационни умения, прецизност, отговорно отношение към работата, инициативност, лоялност и умения за работа и или управление на екип.
Какви ще са Вашите задължения и отговорности:
• Оказване на правно съдействие във връзка с осъществяваните от дружеството дейности в сферата на частната охранителна дейност и други търговски дейности;
• Преговори с клиенти и доставчици на дружеството, изготвяне на договори, анекси, писма и др.;
• Участие в изготвянето на документацията за участие на дружеството в обществени поръчки, вкл. ЕЕДОП;
• Работа с онлайн платформата ЦАИС ЕОП;
• Предоставяне на правни становища и указания по отношение на цялостната дейност на дружеството;
• Разработване на правни документи, вкл. вътрешно-фирмени, договори, приложенията към тях и споразумения;
• Водене на кореспонденцията на дружеството с институции, възложители, доставчици и клиенти на дружеството;
• Водене и поддържане на регистри, свързани с правната компетентност;
• Представляване на работодателя пред държавни контролни органи във връзка с дейността на дружеството.
Предимства:
• Опит в корпоративна среда;
• Трудов стаж като юрисконсулт минимум 3 години;
• Надграждащи квалификации, придобити в центрове за обучение или еквивалентни;
• Работа с английски език;
• Свидетелство за правоуправление на МПС.
Предлагаме Ви:
• Стимулиращо възнаграждение, съобразно опита, уменията, квалификацията и отговорностите – стартова заплата от 2000лв. до 2500 лв.;
• Работа на пълно работно време;
• Възможност за професионално и личностно развитие;
• Работа в сплотен колектив и динамична среда.
Заинтересованите кандидати следва да изпратят автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо.
Агенция за сигурност Скорпио ООД гарантира конфиденциалността на всички кандидатури спрямо ЗЗЛД.
За допълнителен контакт не се колебайте да ни потърсите на :
Моб.: 0884 401 490 – Теодора Климентова – юрисконсулт
или на адрес:
София, 1680, ул. Пирин № 50, ж.к. „Манастирски ливади”

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана