Водач селскостопански машини

Няма описание

„Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.
В момента търсим да назначим:
Водач селскостопански машини в звено „Растениевъдство“.
Място на работа: наети земи от фирмата
Основни длъжностни задължения и отговорности:
-Управлява селскостопански машини за обработка на почвата с прикачен инвентар, специална самоходна земеделска техника / сеялки, пръскачки, комбайни /и др.
-Отговаря за техническото състояние на машината по време на работа .
-Отговаря за правилната обработка на земеделските площи.
-Получава преки задачи от агрономите в звено „Растениевъдство“.
Изисквания за заемане на длъжността.
- Базови умения за управление на селскостопански машини и желание за допълнителни обучения и усъвършенстване в работата.
- Готовност за работа в добър екип и динамична среда.
- Да притежава свидетелство за правоспособност ТКТ, ТВК, ТВК-З
- Работа с GPS и RTK системи е предимство
- Опит на подобна позиция е предимство.
Компанията предлага:
-Конкурентно възнаграждение;
-Възможности за получаване на допълнително такова по атрактивна бонус система;
-Възможности за развитие и обучение за работа с различни селскостопански машини и работа с GPS и RTK;
-Постоянен трудов договор.
Необходими документи за кандидатстване:
автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Исперих

Административни, Офис и Бизнес дейности