ВОДАЧ НА МОТОКАР

Няма описание

"КЕРОС БЪЛГАРИЯ" ЕАД е завод за керамични плочки, разположен в Източната промишлена зона на град Русе.
Постоянен трудов договор и много добро заплащане ще предложим на успешния кандидат за ВОДАЧ НА МОТОКАР.
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Управлявате мотокар
- Транспортирате готовата продукция от производствената зала до склада навън
- Подготвяте заявки за клиенти, товарите готова продукция, разтоварвате суровини и материали
- Извършвате ежедневно обслужване на машината, с която работите, поддържате я в чисто и изправно състояние.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование
- Актуален документ за правоспособност за Водач на мотокар
- Опит като мотокарист
- Готовност за работа на три смени, вкл. нощна
- Прецизност в работата, отговорност, общителност.
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
- Регламентирано работно време
- Много добри условия на труд
- Много добро възнаграждение (вкл. бонуси), изплащано редовно и в договорения срок
- Социално и здравно осигуряване върху реалния доход
- Служебен транспорт в рамките на град Русе.
- Ваучери за храна 200 лв
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
- Автобиография със снимка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
"Керос България“ ЕАД обработва Вашите лични данни при строга конфиденциалност- само с цел подбор и набиране на персонал.
Кандидатите предоставят своите лични данни доброволно, за разумен срок от време.
Кандидатите имат право на достъп, коригиране и предсрочно заличаване на личните им данни след подаване на писмена декларация.

June 10th, 2022

Русе

Производство